Ajax dicht bij komst van Jano Monserrate

24 juni 2026, 12:48
Jano Monserrate / Ajax
Foto: © Imago/realtimes
2 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Ajax is in vergevorderde onderhandelingen met Atlético Madrid over de komst van Jano Monserrate. Dat meldt journalist Matteo Moretto van het Spaanse MARCA woensdag.

Met Monserrate wil Ajax een twintigjarige aanvallende middenvelder aan de selectie toevoegen. De Spanjaard kwam tot dusver twee keer in actie voor het eerste elftal van Atlético Madrid, maar maakt zijn minuten voornamelijk bij Atlético Madrid B. Voor de beloftenploeg speelde hij afgelopen seizoen 31 wedstrijden, waarin hij twee keer trefzeker was. De bedoeling is volgens Voetbal International dat Monserrate in eerste instantie aansluit bij Jong Ajax.

Het zou niet gaat om een huurtransfer, maar een definitieve transfer. De clubs zouden momenteel de bonussen en toekomstige doorverkooppercentages bespreken. De verwachting is dat de middenvelder zal bij de Nederlandse club tekenen voor minimaal drie seizoenen.

Monserrate ligt nog tot medio 2027 vast bij Atlético Madrid, waardoor de Spanjaarden aan Ajax niet de de hoofdprijs kunnen vragen voor de middenvelder.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. dilima1966
    4.274 Reacties
    1.245 Dagen lid
    19.651 Likes
    dilima1966
    Gekopieerd!

    Eerste nog maar even zien of ze het rond krijgen met Jano Monserrate ik denk zelf dat er weer een kink in de kabel komt

  2. Neutraal
    Erkende gebruiker! Meer info
    150 Reacties
    1.503 Dagen lid
    486 Likes
    Neutraal
    Gekopieerd!

    Mogelijk een geweldige voetballer, net als bijvoorbeeld Krkic. Echter Spaanse spelers bij Ajax zijn nooit echt succesvol gebleken, waarom niet in de Scandinavische kweekvijvers kijken, die kunnen meestal het Ajax en NLse klimaat/cultuur wel aan.