Het laatste voetbalnieuws » Open Dag Ajax trekt recordaantal bezoekers
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Open Dag Ajax trekt recordaantal bezoekers

Open Dag Ajax trekt recordaantal bezoekers

Gepubliceerd op dinsdag 5 augustus 2008 om 19:41

De jaarlijkse Open Dag van Ajax heeft een recordaantal bezoekers getrokken. Meer dan vijftigduizend mensen bezochten de demonstratiedag, wat een absoluut record betekent voor de club uit Amsterdam. 

De club had een activiteitenprogramma georganiseerd in het stadion en op sportcomplex de Toekomst. Daarna zochten meer dan vijftigduizend Ajax-supporters de grote nabij gelegen parkeerplaats op. Dat is minimaal vijfduizend bezoekers meer dan vorig jaar.

Daar was de spelerspresentatie het hoogtepunt, waarbij onder meer trainer Marco van Basten en de nieuwbakken aanvaller Miralem Sulejmani het publiek tevreden stelde door nog maar eens duidelijk te maken dat alles zal moeten wijken voor de titel. 

Een andere aankoop weet al hoe het is om kampioen te worden van Nederland. Ismail Aissati behaalde afgelopen seizoen de landstitel met PSV, maar vond de officiële openingsdag van zijn nieuwe club veelbelovend. "Ik heb het nog nooit zo druk gezien", aldus de middenvelder.


Gerelateerd

Clubs

Ajax

Tip:

Het officiële Ajax jaarboek 2010-2011 + DVD

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.