Het laatste voetbalnieuws » El Ahmadi hoopt kraker tegen Ajax te halen
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

El Ahmadi hoopt kraker tegen Ajax te halen

El Ahmadi hoopt kraker tegen Ajax te halen

Gepubliceerd op maandag 1 september 2008 om 12:27

Karim el Ahmadi hoopt over drie weken, in de thuiswedstrijd tegen Ajax, zijn debuut te kunnen maken in de hoofdmacht van Feyenoord. De defensieve middenvelder is herstellende van een operatie aan zijn lies, die hij vier weken geleden onderging.

El Ahmadi trainde maandag voor het eerst weer buiten. Dat gaf een goed gevoel, vertelt de Marokkaanse middenvelder op de officiële website van de Rotterdamse club. "De afgelopen tijd heb ik alleen maar op de lopende band gestaan en op de fiets gezeten, terwijl elke voetballer uiteindelijk op het veld wil staan. Ik ben heel blij dat dit vandaag weer kon en ik weer lekker met de bal bezig kon zijn."

De eerstkomende competitiewedstrijd, over twee weken in de Kuip tegen promovendus FC Volendam, komt vermoedelijk nog net te vroeg. "Ik ga er niet vanuit dat ik volgende week al bij de groep kan aansluiten. Het is moeilijk om precies te zeggen hoe lang ik nog nodig zal hebben, maar persoonlijk richt ik me op de wedstrijd tegen Ajax op 21 september. Dan hoop ik er weer bij te zijn", besluit hij.


Gerelateerd

Clubs

Feyenoord

Personen

Karim El Ahmadi

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.