Het laatste voetbalnieuws » Geblesseerde Kolk niet in actie in bekerwedstrijd
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Geblesseerde Kolk niet in actie in bekerwedstrijd

Geblesseerde Kolk niet in actie in bekerwedstrijd

Gepubliceerd op dinsdag 23 september 2008 om 13:54

Santi Kolk moet het bekerduel van Vitesse tegen de amateurs van Ajax laten schieten. De aanvaller heeft een peesontsteking opgelopen in zijn rechtervoet.

"Ik heb maandag gewoon voluit getraind, maar onderweg naar huis kreeg ik opeens last van mijn voet. Ik heb er meteen naar laten kijken en vandaag (dinsdag, red.) bleek dat het om een peesontsteking gaat", zegt Kolk op de officiële website van Vitesse.

"Het is sneu voor Santi", zegt ook coach Hans Westerhof. "Hij heeft zich, nadat hij hoorde niet in de basis te starten tegen Sparta, professioneel gedragen en zich prima opgesteld tegenover de groep. Hij heeft er ook alles aan gedaan om fit te worden, maar de wedstrijd van woensdag komt voor hem nog te vroeg."

Kolk kan mogelijk komende zondag wel weer tot de selectie van Vitesse behoren. De club uit Arnhem neemt het dan in de ArenA op tegen het eerste elftal van Ajax.


Gerelateerd

Clubs

Vitesse

Personen

Santi Kolk

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

Buitenspel

Schorsingen en blessures
Anthony Annan Schorsing ivm gele kaart
Het complete overzicht Buitenspel