Het laatste voetbalnieuws » Huntelaar vermoedelijk al voor winterstop terug
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Huntelaar vermoedelijk al voor winterstop terug

Huntelaar vermoedelijk al voor winterstop terug

Gepubliceerd op vrijdag 21 november 2008 om 14:21

Klaas Jan Huntelaar kan waarschijnlijk al voor de winterstop zijn rentree voor Ajax maken. De aanvoerder van de Amsterdamse club is momenteel herstellende van een enkelblessure. Zijn revalidatie verloopt echter boven verwachting.

Huntelaar scheurde vorige week zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen Sparta (5-2) de voorste enkelband van zijn linkervoet. Hij zou zes tot acht weken aan de kant staan. De aanvaller verscheen vrijdag op het trainingsveld naast de ArenA en liep een aantal rondjes. 

"Het gaat heel goed met hem", laat trainer Marco van Basten weten. "Na twaalf dagen staat hij alweer op het veld. Dit had echt niemand voor mogelijk gehouden. Als het zo doorgaat, staat hij misschien maar vier of vijf weken aan de kant. Dat is natuurlijk meer dan meegenomen."


Gerelateerd

Clubs

Ajax

Personen

Klaas-Jan Huntelaar

Tip:

Het officiële Ajax jaarboek 2010-2011 + DVD

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

Buitenspel

Schorsingen en blessures
Christian Eriksen Liesblessure
Miralem Sulejmani Meniscusblessure
Mounir El Hamdaoui Teruggezet naar beloften
Nicolai Boilesen Hamstringblessure
Het complete overzicht Buitenspel

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.