Het laatste voetbalnieuws » Ajacied Gabri op tijd hersteld voor De Graafschap
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Ajacied Gabri op tijd hersteld voor De Graafschap

Ajacied Gabri op tijd hersteld voor De Graafschap

Gepubliceerd op zaterdag 20 december 2008 om 19:18

Gabri maakt weer deel uit van de wedstrijdselectie van Ajax. De Spaanse middenvelder is voldoende hersteld van een enkelblessure om morgen op De Vijverberg aan te treden tegen De Graafschap.

Ook Eyong Enoh is door Marco van Basten weer bij de selectie gehaald. De middenvelder uit Kameroen moest het UEFA Cup-duel met Slavia Praag noodgedwongen aan zich voorbij laten gaan door een hamstringblessure. Verdediger Thomas Vermaelen, die vrijdag last had van zijn achillespees kan morgen gewoon spelen.

De terugkeer van het duo gaat ten koste van de jongelingen Vurnon Anita en de aan zijn schouder geblesseerde Jeffrey Sarpong. Rasmus Lindgren kampt nog altijd met een enkelblessure en is morgen niet van de partij in de Achterhoek.


Gerelateerd

Wedstrijden

De Graafschap - Ajax

Clubs

Ajax

Personen

Gabriel Francisco García de la Torre

Tip:

Het officiële Ajax jaarboek 2010-2011 + DVD

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

De Graafschap - Ajax 0-6
10'D. Cvitanich0-1
12'M. Sulejmani0-2
53'L. Suarez0-3
62'L. Suarez0-4
67'U. Emanuelson0-5
71'D. Cvitanich0-6
Lees alles over De Graafschap - Ajax

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.