Het laatste voetbalnieuws » Van Seumeren: "Du Chatinier is onze man"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Van Seumeren: "Du Chatinier is onze man"

Van Seumeren: "Du Chatinier is onze man"

Gepubliceerd op woensdag 24 december 2008 om 11:23

Als het aan grootaandeelhouder Frans van Seumeren ligt, blijft Ton du Chatinier (foto) tot het einde van het seizoen als hoofdtrainer aan FC Utrecht verbonden. De oud-speler van de Domstedelingen heeft echter niet de juiste papieren voor die functie in zijn bezit.

"Du Chatinier is onze man. Hij heeft zich de afgelopen tijd op een goede manier laten zien, is recht voor zijn raap en heeft ook de echte Utrechtse humor. We zullen dispensatie aan moeten vragen of hem anders in een combinatie moeten laten werken met iemand die de papieren wel heeft. Bij ons is dat momenteel alleen Henk Vonk", aldus Van Seumeren in De Telegraaf.

"Een combinatie van Du Chatinier en Vonk is een optie, maar eerst moet blijken of de KNVB dat acceptabel vindt. Bij de laatste wedstrijd voor de winterstop tegen Roda JC zullen in ieder geval Du Chatinier en Robert Roest op de bank zitten."


Gerelateerd

Clubs

FC Utrecht

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.