Het laatste voetbalnieuws » De Jong, Lens en Van Nistelrooy bij Oranje
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

De Jong, Lens en Van Nistelrooy bij Oranje

De Jong, Lens en Van Nistelrooy bij Oranje

Gepubliceerd op maandag 21 maart 2011 om 17:15

Bondscoach Bert van Marwijk heeft Luuk de Jong, Jeremain Lens en Ruud van Nistelrooy toegevoegd aan de selectie van Oranje. Het drietal is opgeroepen ter vervanging van de geblesseerde internationals Arjen Robben, Theo Janssen en Klaas-Jan Huntelaar.

De spits van Schalke 04 heeft maandagmiddag het trainingskamp van Oranje verlaten. Huntelaar had al geruime tijd problemen aan zijn knie en onderzoek heeft uitgewezen dat de oud-Ajacied niet inzetbaar is. Het keurkorps van Van Marwijk is momenteel in voorbereiding op de dubbele confrontatie met Hongarije in de EK-kwalificatie.

Nederland werkt op vrijdag 25 maart in het Ferenc Puskás Stadion het eerste deel van de tweeluik af. Vier dagen later ontmoeten beide landen elkaar in de Amsterdam ArenA.


Gerelateerd

Clubs

Nederland

Personen

Jeremain Lens
Bert van Marwijk
Luuk de Jong
Ruud van Nistelrooy

Competities

EK 2012

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

EK 2012 - Groepsfase
Groep A Groep B
1. cz Tsjechië 0 0   1. dk Denemarken 0 0
2. gr Griekenland 0 0   2. de Duitsland 0 0
3. pl Polen 0 0   3. nl Nederland 0 0
4. ru Rusland 0 0   4. pt Portugal 0 0
Groep C Groep D
1. hr Kroatië 0 0   1. xe Engeland 0 0
2. ie Ierland 0 0   2. fr Frankrijk 0 0
3. it Italië 0 0   3. se Zweden 0 0
4. es Spanje 0 0   4. ua Oekraïne 0 0
Bekijk ook de EK 2012 stand, wedstrijden en nieuws.