Het laatste voetbalnieuws » 'Manchester City wil Scolari als opvolger Eriksson'
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

'Manchester City wil Scolari als opvolger Eriksson'

'Manchester City wil Scolari als opvolger Eriksson'

Gepubliceerd op woensdag 7 mei 2008 om 11:50

Luiz Felipe Scolari is de belangrijkste kandidaat om Sven-Goran Eriksson op te volgen als trainer van Manchester City. Dat meldt het Engelse Sky Sports. Naar verluidt heeft Scolari, de huidige bondscoach van Portugal, wel oren naar de functie.

Scolari kan volgens de zender een slordige vier miljoen euro per jaar gaan verdienen bij Manchester City, dat in handen is van de steenrijke Aziaat Thaksin Shinawatra. Met de komst van een grote naam als Scolari hoopt Shinawatra de onvrede bij de City-fans over het naderende vertrek van Eriksson weg te nemen. Fans van City zien Eriksson het liefst blijven, ondanks de magere resultaten de laatste maanden.

De laatste jaren maakte Scolari naam als succesvol bondscoach. In 2002 leidde hij Brazilië naar de wereldtitel, terwijl hij met Portugal in 2004 de finale van het EK bereikte. Tijdens het afgelopen WK in Duitsland bereikten de Portugezen, met Scolari op de bank, bovendien de halve finale. Daarin was Frankrijk met 1-0 te sterk.


Gerelateerd

Clubs

Manchester City
Portugal

Personen

Luiz Felipe Scolari

Tip:

Manchester City kaartjes en voetbalreizen bestellen

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

EK - Groepsfase
Groep C Groep B
1. nl Nederland 3 9   1. hr Kroatië 3 9
2. it Italië 3 4   2. de Duitsland 3 6
3. ro Roemenië 3 2   3. at Oostenrijk 3 1
4. fr Frankrijk 3 1   4. pl Polen 3 1
Groep A Groep D
1. pt Portugal 3 6   1. es Spanje 3 9
2. tr Turkije 3 6   2. ru Rusland 3 6
3. cz Tsjechië 3 3   3. se Zweden 3 3
4. ch Zwitserland 3 3   4. gr Griekenland 3 0
Bekijk ook de EK stand, wedstrijden en nieuws.