Het laatste voetbalnieuws » Derde van Franse bevolking gelooft in titel
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Derde van Franse bevolking gelooft in titel

Derde van Franse bevolking gelooft in titel

Gepubliceerd op zaterdag 7 juni 2008 om 12:38

De Franse bevolking heeft veel vertrouwen in het nationale elftal. Bijna een op de drie Fransen denkt dat de 'Haantjes' tijdens het Europees kampioenschap voetbal de titel pakken. Dat blijkt uit een enquête die werd gehouden in opdracht van de Franse sportkrant L'Equipe en tv-zender TF1.

Volgens 31 procent van de ondervraagden wordt Frankrijk Europees kampioen. De beste spelers zijn volgens de Fransen Bayern München-middenvelder Franck Ribéry (36 procent) de beste speler, gevolgd door Thierry Henry (15) en Karim Benzema (10). 

Thierry Henry en Karim Benzema (26 procent) zijn volgens de ondervraagden de beste spitsen om et Roemenië, Nederland en Italië lastig te maken. 20 procent meende dat Henry beter met Nicolas Anelka in de spits kan staan.


Gerelateerd

Clubs

Frankrijk

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

EK - Groepsfase
Groep C Groep B
1. nl Nederland 3 9   1. hr Kroatië 3 9
2. it Italië 3 4   2. de Duitsland 3 6
3. ro Roemenië 3 2   3. at Oostenrijk 3 1
4. fr Frankrijk 3 1   4. pl Polen 3 1
Groep A Groep D
1. pt Portugal 3 6   1. es Spanje 3 9
2. tr Turkije 3 6   2. ru Rusland 3 6
3. cz Tsjechië 3 3   3. se Zweden 3 3
4. ch Zwitserland 3 3   4. gr Griekenland 3 0
Bekijk ook de EK stand, wedstrijden en nieuws.