Het laatste voetbalnieuws » Griekse doelman speelt laatste interlandduel
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Griekse doelman speelt laatste interlandduel

Griekse doelman speelt laatste interlandduel

Gepubliceerd op zondag 15 juni 2008 om 13:29

De Griekse doelman Antonis Nikopolidis speelt woensdag zijn laatste wedstrijd als international van de nu nog regerend Europees kampioen. Griekenland speelt dan tegen Spanje, dat zich al geplaatst heeft voor de kwartfinale.

De 36-jarige goalie maakte na afloop van Griekenland-Rusland (0-1) bekend na het EK te stoppen als keeper van het Griekse elftal. Door het verlies kan de ploeg zich niet meer kwalificeren voor de kwartfinale. "Deze beslissing heb ik lang geleden al genomen", vertelt de doelman van Olympiakos Piraeus. 

Ook verdediger Paraskevas Antzas gaf zondag aan zich niet meer beschikbaar te stellen voor de nationale ploeg. De 31-jarige heeft 25 interlands achter zijn naam staan.

Vier jaar geleden won hij tot ieders verbazing met Griekenland het EK in Portugal. De sluitpost was toen van grote waarde voor de ploeg van bondscoach Otto Rehhagel. 


Gerelateerd

Clubs

Griekenland

Personen

Antonios Nikopolidis

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

EK - Groepsfase
Groep C Groep B
1. nl Nederland 3 9   1. hr Kroatië 3 9
2. it Italië 3 4   2. de Duitsland 3 6
3. ro Roemenië 3 2   3. at Oostenrijk 3 1
4. fr Frankrijk 3 1   4. pl Polen 3 1
Groep A Groep D
1. pt Portugal 3 6   1. es Spanje 3 9
2. tr Turkije 3 6   2. ru Rusland 3 6
3. cz Tsjechië 3 3   3. se Zweden 3 3
4. ch Zwitserland 3 3   4. gr Griekenland 3 0
Bekijk ook de EK stand, wedstrijden en nieuws.