André Ooijer zal komend weekend gewoon meespelen in het competitieduel van PSV tegen NEC. De verdediger, die nog altijd hoopt op een transfer naar Blackburn Rovers, ontbrak nog tijdens het duel om de Johan Cruijff Schaal. "Ooijer speelt, waardoor Simons doorschuift naar het middenveld", zegt Koeman op de website van PSV.
Ooijer ontbrak enige tijd bij PSV, omdat hij zich ziek gemeld had nadat een transfer naar Blackburn af dreigde te ketsen. Hierdoor miste hij onder meer het duel met Ajax, wat de Eindhovenaren prompt met 3-1 verloren. Komend weekend is Ooijer weer van de partij, bevestigde Koeman vrijdag. "We hebben 26 fitte spelers, dus ik heb keus genoeg. Ooijer speelt ook, daar ga ik wel vanuit. Dat betekent dat Simons weer op het middenveld terecht komt."
Koeman wilde niet ingaan op de interesse vanuit het buitenland in Ooijer en Vennegoor of Hesselink. Wel maakte hij duidelijk dat het hem stoort dat het in dit stadium van de voorbereiding nog zo onrustig is in zijn selectie. "Het enige wat we moeten doen is misschien de elftalfoto in februari maken, in plaats van in de zomer. Dan weet je zeker hoe je selectie eruit ziet", lachte Koeman als een boer met kiespijn.