Kuyt: "PSV speelde in te laag tempo"

0 reacties
13 september 2006, 00:28

Dirk Kuyt heeft zijn debuut in het basiselftal van Liverpool niet kunnen opluisteren met een treffer. Toch was de voormalig Feyenoorder dik tevreden met zijn inbreng in het duel met PSV, dat uiteindelijk in 0-0 eindigde. "Onze intentie was om geen doelpunt tegen te krijgen en dat is gelukt", zegt hij tegen FCUpdate.nl.

"Het belangrijkste was om niet te verliezen", verwoordt Kuyt in de instelling van Liverpool in Eindhoven. "We lieten PSV dan ook bewust het spel maken en daar gingen ze niet optimaal mee om. Het baltempo bij PSV was te laag om ons echt in de problemen te brengen. Dat kwam denk ik vooral doordat Cocu niet meespeelde", denkt Kuyt.

Liverpool speelde op een gelijkspel, maar had zelfs ook drie punten over kunnen houden aan het bezoek aan Eindhoven. "Ja inderdaad, met een beetje meer geluk hadden we hier stiekem kunnen winnen", realiseert Kuyt zich. "Gerrard schoot op de paal, een treffer van Bellamy werd net afgekeurd en ikzelf had ook nog een schot op de buitenkant van de paal. Er lagen dus mogelijkheden, maar al met al mogen we tevreden zijn."

"Onze intentie was om geen doelpunten tegen te krijgen", gaat Kuyt verder. "Dat is gelukt. We hebben een punt gehaald op bezoek bij een grote concurrent, dus kunnen we tevreden zijn. Ons doel is om thuis resultaat te boeken en uit in ieder geval niet te verliezen."

Over zijn eigen spel van Kuyt ook tevreden. "Natuurlijk is het jammer dat ik niet scoorde, maar mijn medespelers en de coach waren tevreden over mijn inbreng. Dus daar ben ik wel blij mee", aldus de Katwijker.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel