'Feyenoord beloofde Adriaanse tien miljoen euro'

0 reacties
22 mei 2007, 00:11   Bijgewerkt: 00:33

Als Co Adriaanse trainer wordt van Feyenoord, dan mag hij voor tien miljoen euro nieuwe spelers halen. Volgens Voetbal International heeft de Rotterdamse clubleiding de coach dit beloofd, tijdens het gesprek vorige week in Donetsk. Ook bood Feyenoord de coach een 'naar Nederlandse begrippen mooi salaris'.

Een delegatie van Feyenoord, bestaande uit Wim Jansen, Peter Bosz en Onno Jacobs, bracht vorige week een bezoek aan Adriaanse in Oekraïne. "We hebben uitgebreid met Co Adriaanse van gedachten gewisseld over de toekomstplannen van Feyenoord en afgesproken om op korte termijn weer contact met elkaar op te nemen", liet Bosz destijds weten via de officiële website van Feyenoord.

Meer dan deze ene zin wilde men in Rotterdam-Zuid niet kwijt over de ontmoeting met Adriaanse, maar bij Voetbal International weet men meer, zo meldde hoofdredacteur Johan Derksen maandag in het tv-programma Voetbal Insite

Zo zou Feyenoord dus een fraai salaris geboden hebben en kreeg Adriaanse de garantie dat hij voor tien miljoen euro nieuwe spelers zou mogen halen. Toch zou de coach nog steeds twijfelen. Zo is hij niet overtuigd van de voorgespiegelde mogelijkheden en zou hij ook zijn vraagtekens zetten bij de beleidsbepalers in Rotterdam-Zuid. Hij weet niet zeker of de mensen die hem nu zo graag willen halen, hem ook in slechte tijden zullen steunen, zo meldde Derksen.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel