Reker: "Erwin Koeman niet onze eerste optie"

0 reacties
12 november 2007, 08:00

Nu Martin Jol en Fred Rutten afgevallen zijn, wordt Erwin Koeman steeds nadrukkelijker genoemd als belangrijke kandidaat om zijn broer Ronald op te volgen als trainer van PSV. De voormalig trainer van RKC Waalwijk en Feyenoord was vorige week ook al in beeld bij Willem II, maar wees een Tilburgse aanbieding af.

Koeman bleef ietwat onduidelijk over de reden waarom hij niet inging op de aanbieding van Willem II, waardoor veel mensen denken dat iets anders 'achter de hand' had. Een aanbieding van zijn oud-club PSV, bijvoorbeeld.

Volgens Jan Reker, de algemeen directeur van PSV, staat Koeman echter niet bovenaan zijn verlanglijstje. "Erwin is een heel goede trainer, maar op dit moment niet de eerste optie", zegt de directeur in het AD. Hij voegt er aan toe dat hij, ook nu Jol en Rutten afgezegd hebben, snel een goede oplossing denkt te vinden. "Of we nu denken aan een interim-trainer? Op dit moment is alles denkbaar. Ook nu Rutten nee heeft gezegd hebben we, denk ik, een goed scenario klaar."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel