Lee meldt zich weer bij Feyenoord

0 reacties
Ger
12 december 2007, 12:36   Bijgewerkt: 16:12

Feyenoord heeft de selectie weer rond. Chung-Soo Lee is woensdag volgens afspraak teruggekeerd in De Kuip. De Zuid-Koreaan verbleef met toestemming van Feyenoord twee weken in zijn vaderland.

Lee had in Nederland last van aanpassingsproblemen. De nieuweling zou conflicten hebben met zijn tolk en management. In de Koreaanse media doken de afgelopen weken verontrustende berichten op. Lee zou vanwege de problemen op zoek zijn naar een nieuwe werkgever.

De Zuid-Koreaan wil zijn loopbaan nu toch bij Feyenoord vervolgen. Voordat hij aansluiting vindt met de selectie van de Rotterdammers wil trainer Bert van Marwijk eerst met Lee spreken. De speler heeft inmiddels al een onderhoud met technisch manager Peter Bosz achter de rug.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel