De bezoekers van FCUpdate.nl achten de kans bijzonder klein dat AZ er nog in slaagt om Afonso Alves vast te leggen. Slechts zeventien procent van onze lezers verwacht dat de spits van SC Heerenveen alsnog naar Alkmaar verkast, zo blijkt uit een poll.
Verreweg het grootste gedeelte van onze bezoekers, 65 procent, denkt dat Alves naar het buitenland verkast. Hierbij kiest 32 procent voor Manchester City, 33 procent denkt dat een andere buitenlandse club met Alves aan de haal gaat. De kans dat de Braziliaan naar een andere club uit de Eredivisie gaat, is nihiel. Slechts drie procent van onze bezoekers gelooft daar in. De kans dat de spits toch nog bij Heerenveen blijft, is volgens onze lezers zelfs nog een stuk groter (vijftien procent).
Momenteel lijkt, naast AZ en Manchester City, ook Middlesbrough concrete interesse te hebben in de wereldtopscorer over het seizoen 2006/2007.