Perez bij rentree direct trefzeker

0 reacties
5 januari 2008, 19:56   Bijgewerkt: 20:55

Ajax heeft haar eerste wedstrijd van het Mohammed bin Rashid International Football Championship verloren. In Dubai was Inter na strafschoppen te sterk. Na negentig minuten was het 2-2, onder meer door één doelpunt van Kenneth Perez. Bij Ajax maakte Edgar Davids zijn rentree na een half jaar blessureleed. De middenvelder begon in de basis en speelde ruim een half uur mee.

Ajax begon goed aan de wedstrijd, maar kwam op achterstand door een doelpunt van oud-Feyenoorder Julio Cruz. Hierna maakte Perez gelijk, door vanaf de rand van het strafschopgebied fraai raak te schieten. Een benutte strafschop van Heitinga leek Ajax vervolgens de zege te brengen, maar opnieuw was het Cruz die doel trof namens de beste Italiaanse ploeg van dit moment. 

Opstelling Ajax tegen Inter: Stekelenburg, Ogararu, Heitinga, Maduro, Vertonghen (69' De Jong), Donald (46' Schilder, Van der Heijden), Perez (46' Rommedahl), Davids (33' Emanuelson), Kennedy, Huntelaar (46' Leonardo), Suarez

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel