Dembélé: "Advocaat heeft schijt aan alles"

0 reacties
Ger
9 oktober 2009, 09:50   Bijgewerkt: 10:36

Moussa Dembélé is tevreden over de aanstelling van Dick Advocaat als bondscoach van België. Volgens de aanvaller van AZ is de duidelijkheid bij de Rode Duivels toegenomen.

"De trainingen zijn nu niet te ingewikkeld. En de communicatie is beter", zegt Dembélé in het Belgische SportWereld. "Discipline en plezier: dat zijn de kernwoorden. De trainer maakt het ook niet te ingewikkeld of te moeilijk. Maar alles wat hij doet, is wel nuttig. Bij de vorige trainers was het soms niet duidelijk. Advocaat geeft duidelijk richtlijnen over hoe we moeten spelen."

Dembélé looft ook de communicatie van de Nederlandse oefenmeester. "Die is duidelijker dan bij de vorige coaches. Advocaat heeft, zoals ze in Nederland zeggen, schijt aan alles. Als iets niet goed is, zegt hij het gewoon. We zijn niet bang van hem, maar hebben veel respect. Hij is niet zomaar iemand. We aanvaarden veel van hem. Er is meer respect voor elkaar bij de spelers onderling, er wordt meer van elkaar geaccepteerd."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel