Koploper Chelsea onderuit bij Aston Villa

17 oktober 2009, 15:44   Bijgewerkt: 18 oktober 2009, 00:19
0 reacties

Chelsea is tegen de tweede competitienederlaag van het seizoen aangelopen. Bij Aston Villa ging de ploeg van Carlo Ancelotti, ondanks een 0-1 voorsprong, met 2-1 onderuit. Twee kopgoals van Villa-verdedigers maakten het verschil.

Beide treffers van Aston Villa vielen uit een hoekschop. Eerst kopte John Terry de bal ongelukkig door, waarna Richard Dunne kon scoren. Vlak na de pauze was James Collins de Londense defensie in de lucht de baas. Chelsea, dat al na een kwartier op voorsprong gekomen was via Didier Drogba, kreeg nog wel kansen op de gelijkmaker, maar faalde in de afwerking. Onder meer Deco en Nicolas Anelka hadden het vizier niet op scherp staan, waardoor de punten in Birmingham bleven.

Door de nederlaag kan Chelsea de koppositie in de Premier League later vandaag kwijtraken. Regerend kampioen Manchester United heeft aan een overwinning in eigen huis tegen Bolton Wanderers voldoende om de leiding over te nemen.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen