Lodeweges: "PSV doet me niet zo veel"

0 reacties
23 oktober 2009, 13:40   Bijgewerkt: 13:47

Dwight Lodeweges staat zondag met NEC tegenover PSV, de club waar hij eind vorig seizoen als hoofdcoach de scepter zwaaide. In de periode daarvoor was hij als assistent-coach aan de Eindhovense ploeg verbonden, maar toch vindt hij de komende wedstrijd tegen PSV niet veel speciaals hebben.

"Dat we tegen PSV spelen, dat doet me niet zo veel", zegt Lodeweges, die in januari 2008 naar PSV kwam, tegen Omroep Gelderland. "Ik vind het wel leuk, omdat ik daar veel gasten ken. PSV is heel volwassen na een onrustige periode, die al begon toen Hiddink is vertrokken. Toen ik er werkte, was het nooit echt rustig."

Lodeweges hoopt zondag vooral dat zijn elftal drie punten kan pakken. In welke formatie NEC speelt, is nog onduidelijk. Gabor Babos, Björn Vleminckx, Erton Fejzullahu en Niels Wellenberg kampen met lichte blessures en het is nog onduidelijk over de vier spelers zondag in actie kunnen komen.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel