Het eerste relletje met Leonardo bij NAC Breda is alweer een feit. De Braziliaan reageerde zaterdag tegen RKC Waalwijk woedend, toen coach Robert Maaskant hem in de tweede helft naar de kant haalde. Hij riep een paar dingen richting dug-out en beende vervolgens verongelijkt de kleedkamer in.
Coach Robert Maaskant wil in BN De Stem niet te veel woorden vuil maken aan het voorval. "We hebben net alles met elkaar uitgesproken. Leo was kwaad omdat hij gewisseld werd, dat moet ook als topsporter. Hij moet alleen denken aan de wijze waarop hij dat doet", toont de coach zich enigszins begripvol.
Leonardo speelde tegen RKC een goede eerste helft, maar viel na rust tegen. Coach Maaskant bracht daarom voor het laatste kwartier Joonas Kolkka. NAC Breda won de wedstrijd tegen de geplaagde promovendus met 1-0.