Bescheiden Karpaty drukt Rijkaard uit Europa

26 augustus 2010, 23:17   Bijgewerkt: 23:37
0 reacties

De positie van Frank Rijkaard bij Galatasaray heeft flinke schade opgelopen. De Nederlandse trainer wist de Turkse topclub donderdag niet naar het hoofdtoernooi van de Europa League te brengen. Het bescheiden Karpaty Lviv was over twee duels op doelsaldo de betere.

De Oekraïense club wist Galatasaray voor eigen publiek in blessuretijd op 1-1 te houden. Die remise was voldoende na het eerdere 2-2 gelijkspel in Turkije. Karpaty Lviv eindigde de return door twee rode kaarten met slechts negen spelers.

VfB Stuttgart, met Khalid Boulahrouz in de basis, maakte tegen Slovan Bratislava een 2-0 achterstand ongedaan. Door het 2-2 gelijkspel gaan de Duitsers door in de Europa League. De eerste wedstrijd had Stuttgart met 1-0 gewonnen.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen