Ajax oefent op afwerken tegen Aalten

0 reacties
Koen Freriks
6 juli 2011, 21:02   Bijgewerkt: 23:45

Ajax heeft tegen de amateurs van AZSV Aalten flink uitgehaald. De ploeg van Frank de Boer won in het Gelderse dorp met 11-0. Geoffrey Castillion maakte een goede indruk door drie keer te scoren in de eerste helft. Maarten Stekelenburg maakte zijn rentree na een duimblessure.

De Boer bekijkt deze week of de jonge zelfopgeleide aanvaller het niveau aankan. Castillion is kandidaat om achter aankoop Kolbeinn Sigthórsson tweede spits te worden. Tegen Aalten bewees hij met een hattrick in elk geval scherp te zijn.

Theo Janssen scoorde uit een penalty zijn eerste treffer in het Ajax-shirt. De andere doelpuntenmakers waren Derk Boerrigter, Mats Rits (2), Rodney Sneijder, Aras Ozbiliz, Lorenzo Ebecilio en Ricardo van Rhijn.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel