UEFA wil gesprek met werkgever Dingsdag

0 reacties
27 oktober 2011, 18:07

De UEFA wil volgende week om de tafel met FC Sion om te bekijken hoe die club alsnog toegelaten kan worden tot de Europa League, indien het internationaal sporttribunaal CAS zich eind volgende maand in het voordeel van de Zwitserse formatie uitspreekt.

FC Sion plaatste zich vorig seizoen als bekerwinnaar voor de Europa League. In de vierde voorronde waren de Alpenbewoners, bij wie de Nederlander Michael Dingsdag speelt, te sterk voor Celtic. Maar in de ogen van de UEFA stelden ze in dat tweeluik een aantal niet speelgerechtigde spelers op, waarop Sion uit het toernooi werd gezet. Sion is zich echter van geen kwaad bewust en is daarom naar het CAS gestapt.

Mocht die Sion in het gelijk stellen, dan komt de UEFA in de problemen aangezien de groepsfase in de Europa League al halverwege is. De Europese voetbalunie wil daarom in gesprek met Sion om alvast een oplossing te zoeken. Het is nog niet duidelijk of Sion de uitnodiging heeft geaccepteerd.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel