'AZ denkt aan Armenteros, Heerenveen wil Verhaegh'

0 reacties
26 maart 2012, 21:06

In de zoektocht naar een opvolger van Brett Holman is AZ uitgekomen in Almelo. Samuel Armenteros van Heracles staat bovenaan het verlanglijstje van de Alkmaarse club, meldt Voetbal International. Armenteros is een goede bekende van AZ-trainer Gertjan Verbeek, want het duo werkte in het verleden samen in Almelo.

De 21-jarige Armenteros werd in december 2006 door SC Heerenveen naar Nederland gehaald. In Friesland slaagde de Zweed niet, maar bij Heracles Almelo kwam hij wel tot wasdom. Met hem in de ploeg bereikte Heracles onlangs voor het eerst in de historie de bekerfinale. Dat ging, saillant genoeg, ten koste van AZ.

Naast AZ is ook SC Heerenveen druk bezig met volgend seizoen. De Friese club verliest rechtsback Daryl Janmaat in de zomer aan Feyenoord en hoopt Paul Verhaegh (28) als opvolger te strikken. Hij speelt nu voor het Duitse FC Augsburg.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel