Oranje vlak voor tijd onderuit in saai duel

0 reacties
22 mei 2012, 22:25   Bijgewerkt: 23:45

Oranje heeft de vriendschappelijke wedstrijd tegen Bayern München verloren. Mario Gomez maakte vlak voor tijd het verschil in de teleurstellende ontmoeting in de half gevulde Allianz Arena: 3-2.

Maar het contract lag er nou eenmaal. Arjen Robben kon na het WK van 2010 een half jaar niet spelen voor Bayern München. De medische staf van Oranje kreeg de schuld en de Duitsers eisten compensatie. De KNVB hield de portemonnee echter gesloten, waarop beide partijen de afspraak maakten voor een vriendschappelijk duel. De opbrengsten, volgens Bild zo’n drie miljoen euro, zijn voor Bayern.

Zoals verwacht bleef het spektakel uit, al werd er in de eerste helft wel vier keer gescoord. Bayern, dat evenmin in de sterkste opstelling aantrad, kwam na zeventien minuten spelen op voorsprong. Toni Kroos trof met een afstandsschot, via de hand van Vorm, doel.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel