Merab Jordania lijkt de bezem weer uit de kast te willen halen. Volgens Voetbal International overweegt de Georgische eigenaar van Vitesse algemeen directeur Paul van der Kraan en technisch directeur Ted van Leeuwen te ontslaan. Vorige week werd commercieel directeur Marie-José Helle al de laan uitgestuurd.
“Dit is een volledig interne aangelegenheid, en het is niet opportuun daar nu inhoudelijk op te reageren”, houdt persvoorlichtster Ester Bal zich op de vlakte.
Van der Kraan en Van Leeuwen zouden niet op één lijn met Jordania zitten. De twee directeuren wilden coach John van den Brom graag behouden, maar de eigenaar was het daar niet mee eens. Op zijn last vertrok Van den Brom naar Anderlecht.