Douglas kan zijn geluk niet op met zijn plek in de voorselectie van het Nederlands elftal voor de WK-kwalificatieduels met Turkije en Hongarije. De geboren Braziliaan mag vanaf komende week officieel voor Oranje uitkomen, omdat hij dan vijf jaar in Nederland werkt.
Douglas hoorde woensdagmiddag bij aankomst in Bursa dat hij voor het eerst bij de voorselectie van het Nederlands elftal zit. In de Turkse stad neemt de verdediger het met FC Twente in de Europa League op tegen Bursaspor. "Ik ben er ontzettend blij mee, hier heb ik lang op gewacht", zegt Douglas, die vorig jaar tot Nederlander werd genaturaliseerd, over de bekendmaking van de voorselectie.
"Nu wil ik natuurlijk ook graag in de definitieve selectie, daar hoop ik echt op", aldus de verdediger. Volgende week vrijdag geeft bondscoach Louis van Gaal de namen van de afvallers prijs.