Verbeek: "Hopelijk leert ook Makkelie hiervan"

0 reacties
Ger
9 oktober 2012, 08:38

Trainer Gertjan Verbeek van AZ is blij dat het er zondag na de uitwedstrijd tegen FC Twente (3-0) in de kleedkamer niet zachtzinnig aan toeging. De Alkmaarders sloten het duel af met negen man, na rode kaarten voor Adam Maher en Jozy Altidore.

"Spelers waren 'pissed off'. Op Jozy en op Adam. Met name Viktor Elm. Die wilde Jozy in de wedstrijd al tegenhouden, in de kleedkamer was hij nog steeds boos. Prima vond ik, hij pakte zijn verantwoordelijkheid. Ik heb hem een compliment gegeven", zegt Verbeek in AD Sportwereld. "Wat dat betreft is het jammer dat een aanvoerder dan net na de wedstrijd voor de camera moet verschijnen. Toen onze aanvoerder, Nick Viergever, eenmaal binnen was, had iedereen zijn zegje al gedaan."

"Het gaat erom dat Jozy en Adam nu naar zichzelf moeten kijken", stelt de coach. "Op een gegeven moment moet je ook kijken naar hoe groot je ego is. Dat geldt voor Jozy, voor Adam, maar ook voor de scheidsrechter. Jozy en Adam zijn nog jong, Scheidsrechter Makkelie is ook pas 29. Ik hoop dat hij hier ook van leert."

"Want er zijn altijd verzachtende omstandigheden. Scheidsrechters beroepen zich altijd op respect. Dat vind ik veel te ver gaan. Er is emotie. Ik denk dat hij op dat moment ook behoorlijk gespannen was van alles. Dan moet je zelf ook tot tien tellen."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel