Kenny Teijsse krijgt het komende half jaar bij FC Oss de kans om ervaring op te doen in het betaald voetbal. De 20-jarige linksback wordt voor een half seizoen gehuurd van FC Utrecht, waar hij in het beloftenteam speelde. Dat meldt de Brabantse club.
FC Utrecht acht het voor de ontwikkeling van Teijsse belangrijk om een half jaar voor FC Oss te spelen, zegt hoofd spelerszaken Edwin de Kruijff. "Kenny heeft een goede eerste seizoenshelft gekend bij ons beloftenelftal, maar heeft op dit moment bij de eerste selectie mensen voor zich op zijn positie. Bij FC Oss krijgt hij de mogelijkheid om te debuteren in het betaald voetbal en speelminuten te maken op een hoger niveau. In de Jupiler League kan Kenny zich verder ontwikkelen tot een volwaardig eerste elftalspeler. Wij hebben er vertrouwen in dat hij deze stap kan maken."
Teijsse zelf is blij met zijn tijdelijke overstap. "Ik wil betaald voetbal spelen", zegt de linkerverdediger. "Op dit moment kan dat niet bij FC Utrecht, dus kies ik voor FC Oss. Ik hoop hier veel te kunnen spelen en een volgende stap in mijn ontwikkeling te zetten. In de zomer wil ik klaar zijn voor een definitieve overstap naar FC Utrecht 1."