Gertjan Verbeek verwacht niet dat PSV deze transferperiode nog een poging gaat wagen om Adam Maher los te weken uit Alkmaar. Volgens de trainer van AZ beschikt de huidige koploper van de Eredivisie niet over voldoende financiële middelen.
"Er zal bij Adam misschien hoop gloren als PSV nog een speler zou verkopen de komende dagen, want nu hebben ze geen geld. Dat is Adam ook wel duidelijk. Het is leuk dat ze interesse hebben, maar als er geen geld is, is het moeilijk kopen", zegt Verbeek in het AD. "Ik ga ook niet naar de supermarkt als ik geen geld bij me heb."
"Maar ik zit lang genoeg in de voetballerij om te weten dat er altijd wat kan gebeuren", houdt de coach een slag om de arm. "Zo ben ik bij Heerenveen een keer plotseling 26 doelpunten kwijtgeraakt toen Samaras en Huntelaar vertrokken."