Feyenoord-spelers in busjes naar trainingsveld

0 reacties
6 mei 2013, 12:07

De selectie van Feyenoord legt de route naar het trainingsveld, aan de overkant van de straat, voorlopig niet meer te voet af. Om veiligheidsredenen heeft Feyenoord besloten om de spelers in busjes naar Varkenoord te brengen, meldt de club.

Volgens Feyenoord deden zich 'onveilige situaties' voor, omdat fans in hun jacht op een foto of handtekening van hun favoriete speler roekeloos de weg overstaken.

"Dit besluit is enkel en alleen genomen met het oog op de veiligheid van de supporters en van onze spelers", zegt technisch directeur Martin van Geel op de clubsite. "Feyenoord is en blijft een open club, alleen willen wij te allen tijde de veiligheid van de fans en van onze spelers kunnen waarborgen. In de situatie zoals die tot afgelopen week was, werden de risico’s gewoon te groot. In dit geval is voorkomen beter dan genezen. Natuurlijk blijft bij de open trainingen alle gelegenheid voor fans om handtekeningen te vragen aan spelers of om met ze op de foto te gaan, alleen zal dit vanaf deze week achter de hekken van het trainingsveld gebeuren."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel