Mokotjo verruilt Feyenoord voor PEC Zwolle

0 reacties
10 mei 2013, 17:39   Bijgewerkt: 17:49

Kamohelo Mokotjo speelt vanaf komend seizoen voor PEC Zwolle. De 22-jarige middenvelder wordt komende zomer overgenomen van Feyenoord. Beide clubs bevestigen de deal vrijdag via de officiële kanalen.

Mokotjo heeft een contract voor drie seizoenen, tot medio 2016, getekend in het IJsseldelta Stadion. Bij Feyenoord lag hij nog tot de zomer van 2014 vast. De Rotterdamse club nam Mokotjo in 2009 over van het Zuid Afrikaanse SuperSport United. Hij werd als een groot talent gezien, maar zijn grote doorbraak bleef uit. In totaal speelde Mokotjo 35 wedstrijden voor de Kuipbewoners. In het seizoen 2009/ 2010 was de Zuid-Afrikaan op huurbasis actief voor Excelsior.

"Ik was toe aan een nieuwe uitdaging en ben blij met deze kans. Dit seizoen heeft PEC Zwolle in veel wedstrijden een goede indruk achtergelaten", reageert Mokotjo. "Ook speelt de club in een mooi stadion dat vrijwel altijd vol zit. Het voetbal leeft in Zwolle. Ik verheug me dan ook op een goede samenwerking en zal mijn uiterste best doen om PEC Zwolle uit te laten groeien tot een stabiele club in de Eredivisie."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel