Manuel Pellegrini spreekt tegen dat hij een akkoord heeft bereikt met Manchester City. De Chileense trainer van Malaga zou volgens Engelse media in het Etihad Stadium de opvolger moeten worden van Roberto Mancini.
"Ik heb met Malaga afgesproken dat ik niet met andere clubs ga praten. Er is dus niets getekend, er is geen akkoord", zegt de 59-jarige Pellegrini op de website van Malaga. "Ik ben wel trots dat ik ieder jaar in de belangstelling sta van grote clubs. Ik hoop dat we snel duidelijkheid krijgen over de toekomst van Malaga."
City verloor zaterdag de finale van de FA Cup tegen laagvlieger Wigan Athletic (0-1). De kapitaalkrachtige club presteerde bovendien ondermaats in de Champions League en moest de landstitel aan stadsrivaal United laten.