Southampton verdiende het meest aan eigen producten

0 reacties
10 maart 2015, 00:12

De jeugdopleiding van Southampton heeft een mooie glans gekregen, door een onderzoek van het Zwitserse Centre for Sports Studies (CIES). Het bureau kwam tot de conclusie dat de club van manager Ronald Koeman sinds juli 2012 van alle clubs het meeste geld verdiend heeft aan de verkoop van de eigen jeugdproducten.

De spelers die uit de eigen jeugdacademie van Southampton kwamen en vertrokken naar andere clubs leverden in totaal maar liefst 90,2 miljoen euro op. De grootste uitgaande transfer waren die van Adam Lallana (Liverpool), Luke Shaw (Manchester United) en Calum Chambers (Arsenal).

Lille OSC is de nummer twee in het onderzoek, met 76 miljoen euro aan transferopbrengsten voor spelers uit de eigen opleiding. Real Sociedad staat op plaats drie, met 62,2 miljoen euro.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel