UEFA begint onderzoek naar wangedrag Feyenoord-fans

0 reacties
2 maart 2015, 17:48   Bijgewerkt: 19:47

Feyenoord moet vrezen voor een straf van de UEFA. De Europese voetbalunie is een onderzoek begonnen naar aanleiding van de gebeurtenissen van vorige week donderdag in de Europa League-wedstrijd van de Rotterdamse club tegen AS Roma (1-2 verlies), zo meldt ze maandag in een verklaring.

Daarnaast krijgt Feyenoord het verwijt dat haar supporters allerlei andere voorwerpen op het veld hebben gegooid. Dat gebeurde onder meer nadat Adem Ljajic de 0-1 had gescoord. De Serviër vierde dat uitbundig en dat wekte woede bij de fans in De Kuip. De UEFA gaat daar mogelijk in mee; er wordt onderzocht of Ljajic provocerend juichte. Daarnaast wordt AS Roma verantwoordelijk gehouden voor het feit dat er iets later werd afgetrapt dan gepland, ook dat wordt onderzocht.

De uitkomsten van het onderzoek naar Feyenoord volgen op 19 maart, AS Roma krijgt op 4 maart al duidelijkheid. De Romeinen wonnen over twee duels met 3-2 van de Rotterdammers.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel