Suarez traint mee en ligt op koers voor bekerfinale

0 reacties
27 mei 2015, 15:25

Deelname aan de finale van de Copa del Rey gloort aan de horizon voor Luis Suarez. De aanvaller van FC Barcelona hield aan het Champions League-duel met Bayern München van twee weken geleden een hamstringblessure over en stond sindsdien buitenspel, maar heeft de groepstraining weer hervat.

Suarez ligt op koers om de Spaanse bekerfinale tegen Athletic de Bilbao te halen. Deze wedstrijd staat voor komende zaterdag gepland. De Uruguayaanse aanvaller moet nog wel groen licht krijgen van de medische staf van Barça.

Een week na de Copa del Rey-eindstrijd, op 6 juni, staat de finale van de Champions League tegen Juventus op het programma. Wint de Spaanse kampioen beide prijzen, dan is de 'treble' een feit. Dat lukt in het seizoen 2008-2009 ook al.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel