Opmerkelijk: niet één Ajacied in Team van de Week van CL

0 reacties
18 april 2019, 15:48

Ajax stuntte dinsdag door Juventus uit de Champions League te knikkeren en deed dat door met 1-2 te winnen in Turijn. Een prestatie van formaat, maar dat is niet terug te zien in het Team van de Week van de Champions League.

Daar staat namelijk niet één Ajacied in. Matthijs de Ligt, Daley Blind of Donny van de Beek waren daar normaliter logische gegadigden voor geweest, maar zijn dus niet opgenomen in het team. Uiteraard staat er ook geen speler van Juventus in.

Tottenham Hotspur heeft met Son Heung-Min één speler in het team, terwijl Liverpool er liefst vier heeft. Virgil van Dijk, Trent Alexander-Arnold, Mohamed Salah en Sadio Mané hoorden alle vier bij de uitblinkers. Manchester City is met drie spelers vertegenwoordigd, maar werd wel uitgeschakeld door Tottenham. Die ploeg speelt nu in de halve finale tegen Ajax.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel