"De Roon komt té veel aan de bal, er moet wel wat gebeuren"

0 reacties
29 november 2022, 17:47

Marten de Roon heeft de analisten van de NOS nog niet kunnen bekoren bij zijn eerste basisplaats op dit WK. "Hij was het eerste half uur wel héél slecht", vond Rafael van der Vaart. Toch was ook een positief gevolg van het meespelen van De Roon zichtbaar. 

"Doordat De Roon er staat durft Frenkie de Jong wat verder naar voren te spelen", analyseerde Van der Vaart. En dat kan het Nederlands elftal wel gebruiken. "Het ziet er allemaal gewoon wat beter uit als hij wat verder naar voren staat." Wel vonden de analisten dat De Roon zich in het laatste kwartier wat herstelde. "Maar als hij té veel aan de bal komt is er iets niet goed, dan moet er in de rust wel wat gebeuren", vindt Van der Vaart. 

Toch weet Oranje de gasten in de studio nog niet te overtuigen. "Je speelt nu tegen een zwakke tegenstander, het is nog niet sprankelend en dat moeten we langzamerhand wel wat meer gaan realiseren", vindt Marco van Basten.

Cody Gakpo vestigde met zijn derde treffer in evenzoveel groepsduels wél de positieve aandacht op zich. "Hij is de enige die echt in vorm is bij Oranje", vindt Van der Vaart. Zijn doelpunt, waarbij hij de bal nét mee kon krijgen, was daarvan een illustratief voorbeeld: "Als je in vorm bent komt alles nét even wat beter uit." Ook Van Basten vond het een goede treffer: "Hij schiet 'm heel beheerst in."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel