Ajax wordt met de grond gelijk gemaakt en krijgt John van den Brom en Alex Pastoor getipt

13 mei 2024, 14:56
Ajax wordt met de grond gelijk gemaakt en krijgt John van den Brom en Alex Pastoor getipt
Foto: © Imago
9 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Voetbal International-journalist Geert-Jan Jakobs begrijpt niets van de keuze van Ajax om bij Francesco Farioli uit te komen als belangrijkste kandidaat om John van 't Schip op te volgen. De verslaggever vindt het een onlogische keuze van de Amsterdammers en pleit voor de komst van een coach met gezag.

"Je moet nu een trainer hebben die gezag heeft, die autoriteit heeft en niet met een 35-jarige tactiekblogger die in een competitie komt die hij niet kent en bij een club komt die dat niet kent", trapt Jakobs af in een video-item van Voetbal International. De journalist is uiterst kritisch op de uitkomst van de trainerszoektocht van technisch directeur Alex Kroes. "Ik vind het een heel vreemde keuze. Je moet op dit moment bij Ajax toch een trainer halen die zijn sporen heeft verdiend en vaker met dit bijltje gehakt heeft. Ze liggen niet voor het oprapen, maar ik vind dit wel het andere uiterste. Je moet proberen om de gok zo klein mogelijk te maken", geeft Jakobs aan.

Artikel gaat verder onder video

Als voorbeeld haalt de verslaggever twee Nederlandse coaches aan: "Zelfs Alex Pastoor zou ik een logischere keuze vinden dan deze jonge man, of John van den Brom. Dat zou ik minder vreemd vinden dan Farioli. Ik snap het niet", geeft Jakobs opnieuw aan. Hij vindt het een te grote gok van Ajax op met Farioli in zee te gaan en had liever gezien dat de Amsterdammers waren uitgekomen bij een trainer met gezag, waarvan men direct had geweten dat hij gezichten dezelfde kant op kan krijgen binnen de Ajax-selectie.

Dat is nodig, omdat er onvrede heerst. Zo heeft Jordan Henderson zich onlangs kritisch uitgelaten over een gebrek aan topsportcultuur binnen de club. Jakobs ziet ook in Schotland een trainer die met zijn ervaring geschikt zou zijn om aan de slag te gaan in Amsterdam: "Ik heb ooit Brendan Rodgers geïnterviewd. Dat is een man die helemaal idolaat is van Johan Cruijff, in de Premier League honderden wedstrijden heeft gecoacht. Zo'n man zou ik dan veel beter vinden dan deze nieuwkomer in het vak, die in Turkije bij twee clubjes heeft gewerkt en bij OGC Nice het een jaar aardig doet."

➡️ Misschien vind je dit artikel ook interessant

🔗 Kenneth Perez: 'Opvallend en gek dat hij naar Ajax gaat, ik dacht echt dat hij karakter had'

Kenneth Perez is verrast. "Ik vind het wel opvallend dat je blijkbaar zó graag bij Ajax wil komen."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. dilima1966
    4.274 Reacties
    1.243 Dagen lid
    19.651 Likes
    dilima1966
    Gekopieerd!

    Geert-Jan Jakobs heeft een zonne steekt op gelopen Alex Pastoor en John van den Brom daar schiet ajax weinig mee op als alle voorganger die zijn geweest

  2. Dhr. Reuring
    Erkende gebruiker! Meer info
    500 Reacties
    1.302 Dagen lid
    5.328 Likes
    Dhr. Reuring
    Gekopieerd!

    John van den Brom was al een belediging voor de Ajax-supporter toen hij als speler overkwam van Vitesse in de jaren ‘90. Over Pastoor wil ik het al helemaal niet hebben. Maar het is een lastige klus. Ben in ieder geval blij dat het niet Potter is geworden.

  3. Kramer
    Erkende gebruiker! Meer info
    3.322 Reacties
    1.502 Dagen lid
    20.918 Likes
    Kramer
    Gekopieerd!

    Wie zegt dit? Wie is die vent? 😂

  4. CG
    4.125 Reacties
    1.201 Dagen lid
    14.636 Likes
    CG
    Gekopieerd! bewerkt

    Toch blijf ik zeggen dat alles gericht moet worden met de terugkomst van alleen Erik ten Hag !!!

  5. Jos Ligthart
    44 Reacties
    908 Dagen lid
    258 Likes
    Jos Ligthart
    Gekopieerd!

    Kan die man niet vertrekken wat een onzinneg voorstel maar dat zijn wij wel gewend van v.i

  6. 0laf
    1.477 Reacties
    1.502 Dagen lid
    6.175 Likes
    0laf
    Gekopieerd!

    Alex Pastoor weet wat het is om een cub in de eredivisie te houden. Ik zeg doen.

  7. Blackie
    218 Reacties
    1.221 Dagen lid
    1.939 Likes
    Blackie
    Gekopieerd!

    trainers met gezag!! er loopt er nog eentje rond zonder club ene Jose mourinho, kan dit klusje wel klaren.

    1. Rechtsbekaf
      1.115 Reacties
      1.502 Dagen lid
      5.322 Likes
      Rechtsbekaf
      Gekopieerd!

      Of koning Louis zelf natuurlijk !

  8. thetruth
    132 Reacties
    1.301 Dagen lid
    775 Likes
    thetruth
    Gekopieerd!

    Hij Jakobs, waar was het ook alweer dat van de Brom op de tafel stond te zingen of was het sissen ?????