Francesco Farioli komt vlak voor de aftrap bij Ajax - GA Eagles met ander geluid over Pasveer

23 februari 2025, 14:26
Francesco Farioli komt vlak voor de aftrap bij Ajax - GA Eagles met ander geluid over Pasveer
Foto: © ESPN
2 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Ajax-trainer Francesco Farioli is zondagmiddag vlak voor de aftrap van de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles kort ingegaan op de afwezigheid van Remko Pasveer. De doelman had in eerste instantie een basisplaats, maar is op het laatste moment afgehaakt voor het duel met de ploeg uit Deventer. Hij leek ‘te ziek’ te zijn om te keepen, maar volgens Farioli is er sprake van een ‘lichte blessure’.

Pasveer is dit seizoen een van de uitblinkers bij Ajax en een absolute leider in het elftal van trainer Farioli. De absentie van de routinier in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles is dan ook een flinke aderlating voor de Amsterdammers. “Hij had een klein probleem in de kleedkamer. Hij voelde zich niet goed genoeg om te spelen”, zo vertelde Farioli voor de camera van ESPN. De Italiaan kreeg vervolgens de vraag of het om een blessure of ziekte gaat. “Het is een lichte blessure, we zullen er morgen naar kijken”, zo klonk het.

Artikel gaat verder onder video

Volg de ontmoeting tussen Ajax en Go Ahead Eagles hier live!

De nummer één van Ajax wordt zondagmiddag vervangen door Matheus. De Braziliaan kwam begin deze maand op huurbasis over van SC Braga. Hij werd gehaald als vervanger van de naar Borussia Dortmund vertrokken Diant Ramaj en mag zich tegen Go Ahead Eagles voor het eerst laten zien in dienst van zijn nieuwe club. “Hij heeft een fantastische carrière. Hij was aanvoerder in Braga, dus we hebben vertrouwen in hem. Hij is erg professioneel en ik wens hem het beste”, zo was Farioli lovend over Matheus.

➡️ Misschien vind je dit artikel ook interessant

🔗 Van Praag wil in gesprek met kritische Driessen: 'Dit is ondermijnend'

Michael van Praag wil graag een keer in gesprek met Valentijn Driessen over zijn kritische houding jegens Ajax.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. Ruud40
    Erkende gebruiker! Meer info
    1.020 Reacties
    771 Dagen lid
    12.067 Likes
    Ruud40
    Gekopieerd!

    Hij keepte naar behoren maar is onzeker en toont weinig zelfvertrouwen als hij de bal terug gespeeld krijgt. Dat wordt nog wel een puntje want Ajax doet dat vaak. En je kan zien dat hij er niet echt rustig onder blijft. Wacht net te lang met wegtrappen. Dat ging vandaag een aantal keren net goed. Maar dit duurt niet lang voor het een keer wel misgaat.

    1. ZiggyNorris
      2 Reacties
      751 Dagen lid
      30 Likes
      ZiggyNorris
      Gekopieerd! bewerkt

      Ik weet niet welke wedstrijd jij hebt zitten kijken, maar wat een kritiek op een debutant zeg. Hij keepte namelijk steengoed, heeft Edvardsen die vaak door jaagde goed uitgekapt en vaker een mooie uittrap verzorgt die direct voor een counter zorgde. Naar behoren vind ik dan wat ondermaats. Wel moest hij wennen aan de vele terugspeelballen maar heeft dit prima opgelost en waarom altijd denken dat het een keer misgaat. Dat ging het niet dus is jouw hele reactie gebaseerd op jouw gevoel en niet de feiten.