Groot probleem voor Ajax: Brian Brobbey plots naar het gras
Brian Brobbey is geblesseerd uitgevallen in de wedstrijd tussen PEC Zwolle en Ajax. De spits moest al na een kwartier het veld verlaten. Trainer Francesco Farioli verving Brobbey door Bertrand Traoré.
In de veertiende minuut van de wedstrijd ging Brobbey plots naar het gras. Hij ging zitten in de middencirkel en gebaarde naar de zijlijn. De eerste spits van Ajax bleek te veel last te hebben van zijn knie, na een eerder duel luchtduel met twee spelers van PEC.
Het uitvallen van Brobbey is een grote domper, zeker omdat collega-aanvallers Wout Weghorst en Christian Rasmussen al langere tijd geblesseerd zijn. Chuba Akpom werd in de afgelopen transferperiode verhuurd aan Lille OSC en dus ontbreekt het Ajax nu aan een echte spits.
Volg de wedstrijd tussen PEC Zwolle en Ajax in ons liveverslag!
➡️ Misschien vind je dit artikel ook interessant
🔗 Jan van Halst noemt hét moment waarop de wederopstanding van Ajax werd ingezet
Jan van Halst snapt totaal niet dat Maurice Steijn en Sven Mislintat ongelooflijk met elkaar botsten tijdens hun gezamenlijke periode bij Ajax.