James McConnell belde basisspeler van Ajax op voor zijn transfer: 'Hij zei...'

29 augustus 2025, 19:07
James McConnell
Foto: © AjaxTV
3 reacties
Maak ons je Google-favoriet

James McConnell is officieel speler van Ajax en heeft voor het afronden van zijn tijdelijke transfer naar Amsterdam goed zijn huiswerk gedaan. De nieuwste middenvelder nam om een paar vragen beantwoord te krijgen contact op met de doelman van Ajax, Vitezslav Jaros.

Jaros en McConnell zijn bekenden van elkaar, want ze worden allebei gehuurd van Liverpool. Daaro, was het makkelijk voor McConnell om een beeld te krijgen van wat hem staat te wachten in de Johan Cruijff ArenA: "Ik heb meteen contact gehad met hem en het gesprek had niet positiever kunnen zijn. Maar ik had sowieso geen overtuiging nodig. Hij zei dat het team een goede groep is, die bestaat uit jongens die goed kunnen voetballen", vertelt hij tegenover AjaxTV.

Artikel gaat verder onder video

Jaros gaf de Engelse middenvelder vast een inkijkje in wat er door de supporters van hem verwacht wordt: "Hij zei dat de supporters gek, maar geweldig zijn. Het zijn de beste die hij heeft gezien. Ze verwachten iedere wedstrijd honderd procent inzet. Ik moet alles geven op het veld, en dat kan ik wel."

De huurdeal tussen Ajax en Liverpool is de laatste dagen in stroomversnelling gekomen. Het was het begin van deze week toen de Amsterdamse club contact legde met McConnell: "John Heitinga belde mij en zei dat het team mij nodig had. Als een club als Ajax komt, dan kan je geen nee zeggen."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. CG
    4.125 Reacties
    1.201 Dagen lid
    14.636 Likes
    CG
    Gekopieerd!

    We gaan het wel zien hoe hij zich écht gaat ontwikkelen !!

  2. Copa
    2.225 Reacties
    1.152 Dagen lid
    22.825 Likes
    Copa
    Gekopieerd!

    Ik denk dat Beuker gezien heeft dat Ajax een groot aantal voetballers in de jeugd had en heeft, die mooi weer voetballers zijn. Nu krijgen jonge jongens een voorbeeld van hun eigen leeftijd
    Steur Bounida enz. Mokio zal zien dat hij techniek overzicht kappen en draaien goed is nu power erbij. Logisch als je zo jong bent. Veerman is 30? en heeft dit in de jeugd gemist, anders was hij nu veel beter

    1. Ajeto!
      724 Reacties
      1.502 Dagen lid
      3.944 Likes
      Ajeto!
      Gekopieerd!

      @Copa, welke Veerman? Joey is 26, Henk is 34 en Piet is 82.