Staat Ernst onder druk? Drie Nederlandse keepers gelinkt aan Feyenoord

21 september 2026, 18:16
Tjark Ernst
Foto: © Imago/realtimes
3 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Willem van Hanegem is zeer te spreken over het voetbal van Feyenoord, maar niet over het functioneren van doelman Tjark Ernst. De columnist van het Algemeen Dagblad tipt de Rotterdamse club dan ook drie doelmannen die de Duitser volgens hem moeiteloos kunnen vervangen.

Het is niet voor het eerst dat Van Hanegem kritiek uit op Ernst. Dat deed de columnist een week geleden ook al: "Het is niet allemaal zijn schuld, maar meerdere doelpunten wel. Ik heb het gevoel dat hij elke keer net te weinig doet, anders houdt 'ie ze misschien tegen", zei Van Hanegem destijds. De analist gaf toen aan te hopen dat Justin Bijlow, momenteel doelman van Genoa, terugkeert naar Rotterdam.

Artikel gaat verder onder video

Datzelfde herhaalt hij nu na de wedstrijd tussen Feyenoord en FC Utrecht (5-0) van zondagmiddag. "De Duitse keeper Tjark Ernst heeft mij nog niet kunnen overtuigen. Stel je dit Feyenoord eens voor met Justin Bijlow onder de lat? Maar ook Stijn van Gassel van Excelsior en Etienne Vaessen van FC Groningen zouden prima in dit Feyenoord passen", zo schrijft De Kromme.

Over het spel van Feyenoord tegen FC Utrecht was Van Hanegem wel te spreken. Hij vond de Rotterdammers 'heel aardig' voor de dag komen: "Feyenoord won heel makkelijk en Anis Hadj Moussa was de beste man, terwijl ik Oussama Targhalline eindelijk zag doen wat hij moet doen: namelijk tempo in het spel brengen."

Moet Feyenoord Tjark Ernst vervangen als eerste doelman?

Laden...
2010 stemmen
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. Allback
    Erkende gebruiker! Meer info
    1.260 Reacties
    1.501 Dagen lid
    6.073 Likes
    Allback
    Gekopieerd!

    Bijlow? Als die terugkomt is hij na 5 wedstrijden weer geblesseerd, lekker in het buitenland keepen.

  2. peterdejong1983
    Erkende gebruiker! Meer info
    1.129 Reacties
    1.501 Dagen lid
    4.985 Likes
    peterdejong1983
    Gekopieerd!

    Het zijn 3 hele goede keepers. Maar stuk voor stuk heeft geen zin, met bijlow als belangrijkste. Ja, hij was blessuregevoelig,maar ook verrekt goed. Hij is niet met ruzie weggegaan, maar heel fraai was het ook niet. Die zit er nu echt (nog) niet op te wachten om terug te komen nu hij eindelijk weer kan keepen als eerste keeper. Die wil zich nu terecht eerst bewijzen wat ze te makkelijk hebben laten gaan.

  3. Corry Goldenberg
    1 Reactie
    80 Dagen lid
    1 Like
    Corry Goldenberg
    Gekopieerd!

    Ik vind dat de jonge Ernst een kans moet hebben, ja hij liet er 5 door bij Barcelona, maar je zult als keeper maar 10 Barca's op je af zien rennen..... De laatste 2 wedstrijden 12 voor en slechts 1 tegen, niet verkeerd toch, geef die jongen een kans..