Van Bronckhorst gaat rouleren bij Feyenoord: 'Andere jongens moeten er ook staan'

18 september 2026, 14:38
Giovanni van Bronckhorst
Foto: © Feyenoord ONE
0 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Giovanni van Bronckhorst zal na de interlandperiode gaan rouleren bij Feyenoord. Dat kondigt de trainer vrijdagmiddag aan op de persconferentie waarop hij vooruitblikt op de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht van aanstaande zondag.

Het duel met de Domstedelingen is voorlopig de laatste die Feyenoord speelt. De internationals zullen dan uitwaaieren naar hun verschillende nationale ploegen voor een extra lange interlandbreak. Zo speelt het Nederlands elftal, waarvoor Feyenoorder Gjivai Zechiël vrijdag zijn eerste oproep ontving, liefst vier wedstrijden in het kader van de Nations League.

Artikel gaat verder onder video

Pas op zaterdag 10 oktober staat de eerstvolgende Feyenoord-wedstrijd na de interlandperiode op het programma. De Rotterdammers spelen die avond opnieuw thuis, tegen AZ. Het duel met de Alkmaarders vormt het startschot voor een drukke periode, waarin ook de Champions League weer hervat wordt, met wedstrijden tegen Como (thuis, 14 oktober) Telstar (uit, 17 oktober), Real Betis (uit, 21 oktober) en de topper tegen PSV (uit, 25 oktober).

"Als je de laatste opstellingen ziet, denk ik dat het duidelijk is hoe we nu spelen. Met Luciano (Valente, red.) wat hangend vanaf links. Ik denk dat dat de laatste weken wel het elftal is, dat heeft gewoon heel goed gepresteerd. Dat is uiteindelijk wel waar je naar zoekt", zegt Van Bronckhorst. "Maar uiteindelijk zullen we na de break moeten gaan wisselen, omdat het natuurlijk heel fysiek wordt met alle wedstrijden die achter elkaar komen. Dan moeten de andere jongens er ook staan, ik heb er vertrouwen in dat ze dat ook zullen doen", aldus de trainer.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen