Het laatste voetbalnieuws » Verbeek heeft De Guzman en Buijs bijna terug
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Verbeek heeft De Guzman en Buijs bijna terug

Verbeek heeft De Guzman en Buijs bijna terug

Gepubliceerd op woensdag 8 oktober 2008 om 17:40

Feyenoord-coach Gertjan Verbeek kan voor de volgende competitiewedstrijd, op 19 oktober tegen Willem II, waarschijnlijk putten uit een iets bredere selectie. Twee spelers die de afgelopen weken nog ontbraken, Jonathan de Guzman en Danny Buijs, zijn immers op de weg terug. Beide middenvelders trainden woensdag mee.

De Guzman en Buijs zijn nog niet zo ver in hun herstelproces dat zij de volledige training met de groep mee kunnen maken, maar konden toch een aantal groepsoefeningen afwerken. De medische staf verwacht dat beide spelers volgende week zondag tot de selectie kunnen behoren voor de uitwedstrijd tegen Willem II.

De Guzman speelde dit seizoen pas één wedstrijd, uit tegen Heracles. In dat duel kreeg hij een directe rode kaart. Buijs kwam dit seizoen nog niet in actie.


Gerelateerd

Clubs

Feyenoord

Personen

Danny Buijs
Jonathan de Guzman

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.