Het laatste voetbalnieuws » Australische bondscoach: "We speelden briljant"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Australische bondscoach: "We speelden briljant"

Gepubliceerd op woensdag 26 januari 2011 om 00:00

Australië staat zaterdag voor de eerste keer in de eindstrijd van het toernooi om de Azië Cup. De Socceroos, met Brett Holman van AZ in de basis, maakten in de halve finale indruk met een monsterzege op Oezbekistan: 6-0.

"We speelden briljant. De spelers maakten er een geweldige show van. De sleutel tot dit succes was de manier waarop we de wedstrijd in gingen. We speelden vol op de aanval." jubelde de Duitser Holger Osieck, bondscoach van de Aussies. "Ik weet niet wat er gebeurde, we maakten gewoon teveel fouten", bromde keuzeheer Vadim Abramov van Oezbekistan.

De Australische ploeg speelt om de titel tegen Japan, dat in de halve finale Zuid-Korea vanaf de penaltystip verloeg. "Om van zo'n fantastisch team te winnen, maakt me alleen maar nog blijer", aldus bondscoach Alberto Zaccheroni van Japan. "Alle lof voor de Koreanen. Het was een heel zware wedstrijd."


Gerelateerd

Clubs

Japan
Australië

Personen

Alberto Zaccheroni
Holger Osieck

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media