Het laatste voetbalnieuws » AC Milan neemt Ronaldo over van Real Madrid
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

AC Milan neemt Ronaldo over van Real Madrid

AC Milan neemt Ronaldo over van Real Madrid

Gepubliceerd op dinsdag 30 januari 2007 om 17:06

Ronaldo heeft zijn zin: de Braziliaan vertrekt per direct naar AC Milan. De Italiaanse club heeft met Real Madrid een akkoord bereikt over de komst van de spits, die bij Milan een contract tekent tot medio 2008. Voor Ronaldo is Milaan geen onbekend terrein. Hij kwam eerder al jarenlang uit voor stadgenooot Inter. 

De transfer van Ronaldo hing al wekenlang in de lucht. Fabio Capello, de trainer van Real Madrid, heeft er de laatste maanden nooit een geheim van gemaakt dat hij niet bepaald de grootste fan is van de WK-topscorer aller tijden. Ronaldo mocht slechts zelden opdraven in de hoofdmacht van de Spaanse club, mede omdat Capello in de spits de voorkeur gaf aan Ruud van Nistelrooy.

Bij AC Milan hield men de Braziliaan nauwlettend in de gaten. De ploeg kampte het hele seizoen al met een chronisch spitsenprobleem en trainer Carlo Ancelotti zag in de voormalig PSV'er de ideale man om dit probleem op te lossen. "Ronaldo heeft in de afgelopen vijf jaar bij Real Madrid bijna honderd doelpunten gemaakt. Dat doet geen enkele spits ter wereld hem na", merkte Capello deze week fijntjes op.

Bij AC Milan hoopt Ronaldo, die driemaal verkozen werd tot beste voetballer ter wereld, eindelijk dé prijs te winnen die nog ontbreekt in zijn goed gevulde prijzenkast: de Champions League. De UEFA Cup en de Europa Cup II staan wel op de erelijst van de spits, maar de meest prestigieuze prijs in clubverband ontbreekt nog. En daar hoopt Ronaldo de komende jaren verandering in te brengen.


Gerelateerd

Clubs

AC Milan
Real Madrid

Tip:

Real Madrid kaarten online bestellen

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media