Het laatste voetbalnieuws » PSV weigert advertentie vrienden FC Eindhoven
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

PSV weigert advertentie vrienden FC Eindhoven

PSV weigert advertentie vrienden FC Eindhoven

Gepubliceerd op donderdag 10 april 2008 om 15:48

PSV heeft zich de woede van de stichting Vrienden van FC Eindhoven op de hals gehaald. De stichting wilde in het programmaboekje van PSV voor het duel met Fiorentina een advertentie plaatsen om mensen hulp te vragen bij hun reddingsplan voor het noodlijdende FC Eindhoven, maar PSV werkt daar niet aan mee.

"We wilden 35.000 voetballiefhebbers in het stadion oproepen om ook de andere club in de stad te steunen en zouden gewoon het standaard tarief voor een advertentie van die grootte betalen. Het is geen advertentie van de club zelf, maar van onze onafhankelijke stichting. Maar PSV wil er niet aan. Dat is toch wel erg flauw", zegt bestuurslid Jan Peters van de stichting in het Eindhovens Dagblad.

Volgens PSV-directeur Jan Reker had zijn club twee redenen om de advertentie te weigeren. "De advertentietekst had als aanhef 'kampioenen' en dat zijn we nog niet. Bovendien willen we neutraal blijven. We zijn dus niet voor de KNVB en niet voor FC Eindhoven. Ja, dat geldt ook als het om advertenties gaat."

FC Eindhoven staat onder druk van de KNVB om zich terug te trekken uit het betaald voetbal. Dit tot woede van de Brabantse club en de stichting Vrienden van FC Eindhoven, die vorige maand opgericht werd. "Hoe durft "Zeist" te suggereren dat deze bijna 100 jaar oude Eindhovense club met haar roemruchte verleden zich zou moeten terugtrekken?", vraagt de stichting zich af op haar website.


Gerelateerd

Clubs

FC Eindhoven
PSV

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2007-2008
1. PSV 34 72   10. FC Utrecht 34 46
2. Ajax 34 69   11. AZ 34 43
3. NAC Breda 34 63   12. Vitesse 34 43
4. FC Twente 34 62   13. Sparta 34 34
5. SC Heerenveen 34 60   14. Heracles Almelo 34 32
6. Feyenoord 34 60   15. Willem II 34 31
7. FC Groningen 34 51   16. De Graafschap 34 30
8. NEC 34 49   17. VVV Venlo 34 29
9. Roda JC Kerkrade 34 47   18. Excelsior 34 27
Bekijk ook de Eredivisie 2007-2008 stand, wedstrijden en nieuws.